سوخت رسانی سیار

سوخت رسانی سیار – ممکن است شما در جاده غافل گیر شده و بنزین خودرویتان به اتمام رسیده باشد و در نزدیکی شما پمپ بنزینی وجود نداشته باشد. می توانید بلافاصله با امداد خودرو تهرانی به شماره تماس ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ تماس بگیرید تا ما به سرعت به کمک شما شتافته و بصورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز شما می باشیم.

امداد خودرو تهرانی علاوه بر سوخت رسانی سیار خدمات دیگری همچون تعمیر در محل، پنچرگیری، امداد سوئیچ، بکسل، کفی خودرو و… می باشد که در صورتی که دچار مشکلی شده باشید به سرعت به امداد رسانی به شما شتافته و با کمک متخصصان جرفه ای خود مشکل شما را بسرعت و با کیفیت بالا حل می نماید.

سوخت رسانی سیار

مشکل در سوخت رسانی خودرو

ممکن است مشکل در خودرو شما در سیستم سوخت رسانی خودرو شما باشد. در این حالت متخصصین امداد خودرو می توانند بسرعت علل بروز مشکل را فهمیده و از هزینه های بعدی جلوگیری نمایند و حتی در محل شما مشکل را حل نموده تا به مسیر خود ادامه دهید.

همانطور که می دانید هر خودرو در صفحه نمایشگر خود آیکونی برای نمایش وضعیت بنزین وجود دارد که زمانی که بنزین خودرو شما رو به پایان است علامت هشدار آن روشن شده و می توان فهمید که بنزین رو به اتمام است و قبل از گیر افتادن در جاده و بدون بنزین ماندن بنزین زد. اما این سیستم هم ممکن است دچار ایراداتی شده باشد و بنا به دلایل مختلف سیستم هشدار خودرو دچار اختلال شده باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در تمامی این زمینه های امداد خودرو تهرانی در خدمت رسانی به شما حاضر است تا مشکل فنی خودرو شما را حل نموده تا سفری خوش در پیش داشته باشید و دیگر دغدغه ای از بابت بروز این دست مشکلات در خودرویتان نداشته باشید.

خدمات سوخت رسانی سیار 

همانگونه که می دانید در سطح تهران تعدد پمپ بنزین ها محدود بوده و در برخی ساعات پاسخگوی نیاز کل جامعه نمی باشد. پمپ بنزین های سیار امداد خودرو تهرانی می تواند شما را از صف های طولانی بنزین راحت کرده و با فقط یک تماس با ما به سرعت بنزین مورد نظر شما را انتقال دهد.

شماره تماس ما امداد خودرو جهت درخواست سوخت رسانی سیار ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ می باشد. فقط کافی است تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.