درباره ما

امداد خودرو شبانه روزی تهرانی یکی از معتبرترین شرکت های امداد خودرو در شهر تهران می باشد، این مجموعه دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای سامان دهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است.هدف اصلی ما ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن برای شما عزیزان می باشد.
09351165041

اطلاعات تماس

  • تهران- میدان آزادی- بلوار صالحی- خیابان تیموری- کوچه طرشت- مرکز امداد تهرانی
  • 09351165041
  • karimsoleymani008@gmail.com
  • هفت روز هفته 24 ساعته

درباره امداد خودرو تهرانی

درباره امداد خودرو تهرانی

حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل
/
خدمات حمل خودرو، امداد خودرو تهرانی شامل: حمل خودروی خراب شده به تعمیرگاه ها معتبر، حمل خودرو به مراکز بیمه، حمل خودر برای تعویض پلاک، حمل خودرو مسابقه ای
تماس با ما
مکانیک سیار
/
خدمات امداد سیار به منظور تعمیرات انجام شده در محل حادثه یا مشتری است خدمات امداد خودرو شامل دو بخش است: خدمات سیار (مکانیک تخصصی)، خدمات حمل و جابجایی خودرو
تماس با ما
امداد قفل و سوئیچ
/
امدادخودرو تهرانی در راستای رفع ایرادات فنی سوئیچ خودرو و ایراد در سیستم قفل خودرو در خدمت شماست تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما رفع گردد.اسن مشکلات می تواند از دینام، سیستم برق خودرو و ... باشد.
تماس با ما
پنچرگیری سیار
/
امداد خودرو تهرانی در صورت پنچر شدن خودرو شما در سریعترین زمان پس از تماس شما با امداد خودرو نیروی متخصص خودرا جهت رفع ایراد خودرویتان به محل اعزام خواهد کرد تا مشکل شما رفع گردد.
تماس با ما
امداد باطری
/
امداد خودرو تهرانی در صورت خاموش شدن خودرو و ایراد در باطری خودرو کمک رسان شما جهت انجام باطری به باطری و حتی تعویض و تعمیر باطری خودرو شما در سریعترین زمان است. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.
تماس با ما
سوخت رسانی سیار
/
در صورتی که در جاده مانده اید در حالی که سوخت شما به پایان رسیده و دسترسی به پمپ بنزین ندارید فقط کافی است با امداد خودرو تهرانی تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان به شما امداد رسانی شود.
تماس با ما

امداد خودرو شبانه روزی تهرانی یکی از معتبرترین شرکت های امداد خودرو در شهر تهران می باشد.

Open chat
1
سلام
درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما بصورت آنلاین در خدمت شما هستند.