خودروبر باكفی

خودروبر باكفی – ما با تكيه بر توانمندي ها و سابقه طولاني خود در زمينه امداد رساني جاده اي و درون شهري و با ارائه خدماتي نظير جرثقيل حمل خودرو و مكانيك سيار و تعمیر و تعویض کیسه‌ هوا و يدك كش خودرو و … خدمت رسان شما در صورت بروز مشكلاتي براي خودرويتان خواهد بود.

ويژگي هايي كه سبب تمايز ما در حوزه خودروبر باكفی و جرثقيل حمل خودرو با ساير امدادرسان ها است را در ادامه مورد بررسي قرار خواهيم داد:

يدك كش خودرو به نمایندگی ها در تهران و شهرستان

برخي مواقع پيش مي آيد كه خودرو نو شما در منزل و يا در جاده دچار مشكل شده و لازم است كه به نمايندگي منتقل شود تا مشكلات آن مرتفع گردد. همانگونه كه در جرثقيل حمل خودرو گفته شده است حمل هرخودرو با توجه به نوع خودرو و حساسيت نوع خرابي خودرو لازم است وسيله حمل خودرو مناسب باشد. ما در اين حوزه متناسب با خودرو شما خدمت رسانتان خواهيم بود.

جرثقيل حمل خودرو های لوکس در تهران و شهرستان

براي هركس كه خودرو لوكسي دارد چه در تهران و چه در شهرستان حمل خودرو بسيار با اهميت بوده و همواره حساسيت مالك روي خودرو بسيار زياد است زيرا ايجاد هرگونه آسيب بر روي خودرو بسيار هزينه بر بوده و ضرر و زيان زيادي را به خودرو وارد مي كند. شما مي توانيد با خيال راحت حمل خودروهاي لوكس خود را در تهران و يا شهرستان به امداد خودرو تهران بسپاريد.

خودروبر باكفی خودروهای وارداتی در تهران و شهرستان

همانطور كه بايد بدانيد حمل خودروهاي وارداتي نيازمند اخذ يكسري مجوزها توسط امداد خودرو مي باشد. ما در امداد خودرو تهراني تمامي مجوزهاي لازم براي انتقال و يدك كش خودرو را داريم. شما مي توانيد جهت حمل خودرو وارداتي خود در تهران و ساير شهرستان هاي ديگر با ما در تماس باشيد.

حمل خودروهای تصادفی در تهران و شهرستان

حمل خودروهاي تصادفي به علت حساسيتي كه در انتقال آن وجود دارد و با توجه به اينكه اين خودروها آسيب ديده اند بايد نحوه انتقال و همچنين وسيله انتقال مناسب باشد تا از آسيب هاي جديد به خودرو جلوگيري شود. حمل خودرو در امداد خودرو تهراني بصورت كاملا حرفه اي و متناسب با نوع خودرو و يا خودروبر باكفی انجام خواهد شد.

خودروبر باكفی

کفی خودرو بر چیست؟

خودروبر باكفی در واقع جابه جايي با کفی خودروبر در داخل شهر و يا خارج از آن است كه با كفی خودرو بر صورت مي گيرد. كفي احتمال آسيب به خودرو را بسيار كاهش داده و راحتي بهتري را براي شما به ارمغان مي آورد.

حتما مي دانيد كه شما برای جابجایی خودروهای صفر، بدون پلاک، خارجی، کلاسیک، مسابقه ای، تجهیزات کشاورزی و … نياز به كفي داريد كه خودروبر باكفی امداد خودرو تهراني همواره در خدمت رساني به شما حاضر مي باشد

حمل خودرو های پلاک نخورده يا صفر با استفاده از خودروبر باكفی

همانطور كه مستحضريد تمامي خودرو هايي كه صفر بوده و پلاك نخورده اند و يا خودروهاي وارداتي اي كه پلاك نشده اند اجازه تردد ندارند و بايد باخودروبر جابه جا شوند. امداد خودرو تهراني با سابقه اي چندين ساله در اين حوزه خدمت رسان شماست تا در صورتي كه خودرو شما پلاك نشده و يا صفر است و مي خواهيد از شهري به شهري ديگر جابه جا كنيد خودروي شما را تا محل مورد نظر با هزينه اي بسيار مناسب متقبل شود. فقط كافي است با ما تماس بگيريد.

تحویل سالم خودرو درب منزل با استفاده از کفی خودروبر

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید كه می خواهند خودروی خود را درب منزل تحویل بگیرند، استفاده از یک خودرو بر شبانه روزی را به شما توصیه می کنیم.

حمل ادوات و تجهیزات مورد نياز کشاورزی با استفاده از کفی خودروبر

ادوات كشاورزي ساختاري دارند كه بايد به نحوي جابه جا شده و در منزل و يا محل كار تحويل گردد زيرا ممكن است شما به عنوان مثال وسيله اي را از شهري خريداري كرده و مي خواهيد به شهر خود منتقل كنيد. انجام چنين كاري تنها با خودروبر باكفی امكان پذير بوده و سهولت در انتقال با اين وسيله بسيار به صرفه و مناسب است. ما در خدمت شما هستيم تا خدمت رسان شما در اين حوزه باشيم

خودروبر باكفی

هزينه خودروبر باكفی

همانطور كه مي دانيد و قبلا هم گفته شد جهت حمل خودرو نياز داريد كه يدك كش حمل خودرو كرايه كرده و جابه جايي هايي را كه مد نظرتان است با كمك ان انجام دهيد. هزينه اي كه براي يك يدك كش مي دهيد متناسب با نوع خودرو و مسافت انتقال و نوع حمل خودرو شما است. مثلا خودروهاي لوكس بالطبع به علت حساسيت موضوع هزينه بيشتري دارد و همچنين نوع حامل خودرو نيز در نرخ انتقال خودرو دخيل است.

مواردی که می تواند در نرخ خودروبر تاثیر بگذارد چیست؟

  • طولانی بودن مسیر
  • نوع يدك كش حامل خودرو
  • سبك و يا سنگين بودن ماشيني كه مي خواهيد حمل شود.
  • سوختي كه يدك كش مصرف مي كند و هزينه سوختي كه دارد.
  • بيمه خودروهاي لوكس و صفر كه بصورت جداگانه هزينه ي متفاوتي دارد.
  • نرخ حمل خودروهای لوکس توسط یدک کش ها در مقایسه با میزان قیمت و خودرو لوکس بودن اتومبیل متفاوت است.

امداد خودرو تهران ارائه دهنده خدمات امدادی از قبیل حمل خودرو با یدک کش ، تعمیر تخصصی خودرو ، مکانیک سیار ، سوخت رسانی سیار ، امداد قفل و سوئیچ ، مکانیک سیار ، کفی خودرو بر ، بکسل ، تعمیر در محل ، امداد باطری ، جرثقیل نیسانی ، پنچر گیری و … در تمام نقاط تهران می باشد.

امداد خودرو شبانه روزی تهرانی یکی از معتبرترین شرکت های امداد خودرو در شهر تهران می باشد، این مجموعه دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای سامان دهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است.هدف اصلی ما ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن برای شما عزیزان می باشد. جهت امدادرسانی می توانید با شماره ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.