یدک کش شمال تهران

یدک کش شمال تهران – ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما مجبور به توقف خودرو شوید و یا خودرو شما حرکت نکند و یا اگر آنرا حرکت بدهید باعث آسیب های بعدی و جدی تری در خودرو شما شود. در اینصورت حتما به یک یدک کش خودرو و یا خودروبر باکفی نیاز خواهید داشت تا خودرو شما را تا تعمیرگاه و یامحل مورد نظر شما حمل نماید.

امداد خودرو تهرانی یا تجربه بالا و با توجه به خودرو شما کفی خودروبر مناسب را پیشنهاد داده و یاریگر شما در این امر خواهد بود تا به خودرو شما کمترین آسیبی وارد نشود.

امداد خودرو مناسب:

همانگونه که بارها در این وب سایت به امر انتخاب امدادگر و امدادرسان و حتی امداد خودرو مناسب اشاره کرده ایم مهمترین اصل هنگام خرابی خودرو که ممکن است در جاده و یا در خیابان اتفاق افتاده باشد انتخاب امداد خودرو مناسب و انتخاب خودرو شبانه روزی مناسب است تا نگرانی ای از بابت حمل خودرو خود و همچنین آسیب به خودرو خود نداشته باشید و در سریعترین زمان و با توجه به خودرو شما بهترین وسایل را بتواند فراهم آورد.

امداد خودرو شبانه روزی تهرانی یکی از معتبرترین شرکت های امداد خودرو در شهر تهران می باشد، این مجموعه دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای سامان دهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است.هدف اصلی ما ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن برای شما عزیزان می باشد.

تیم سیار امداد خودرو تهرانی:

ما در امداد خودرو تهرانی اکیپ و یا تیم هایی سیار در سطح شهر تهران داریم تا خدمت رسانی را با سرعت بالا و مناسب با مشکلات فنی خودرو شما انجام دهند و این امر باعص می شود  هزینه و زمان امدادرسانی کاهش یافته و شما زودتر به هدف خود یعنی رفع مشکل خودروی خود و یا حمل خودرویتان تا تعمیرگاه برسید و همچنین مناسب ترین هزینه را از این بابت داشته باشید و نگران موضوعاتی از این دست نباشید.

یدک کش شمال تهران

تفاوت یدک کش خودرو با خودروبر باکفی در یدک کش شمال تهران :

تفاوت هایی بین یدک کش خودرو شمال تهران و یا سایر قسمت های ایران و تهران با خودروبر باکفی وجود دارد که در ادامه به این موارد می پردازیم:

1- نوع حمل خودرو: فرق اساسی ای که یدک کش با کفی دارد این است که نوع حمل آنها متفاوت است و یدک کش درواقع از چرخ های خوده خودرو دارای نقص نیز استفاده می کند ونیاز است که یک راننده در داخل خودرو خراب نیز باشد اما در کفی دیگر خوردو بر روی زمین نیست و کامل سوار بر خودرو حامل می شود که این کفی نیز انواع مختلف و متفاوتی دارد که در جایی دیگر به آن پرداخته شده است.

2- نوع خودرو : نوع خودرویی که میخواهید حمل کنید بسیار بستگی به این دارد که یدک کش می خواهید و یا کفی خودروبر زیرا معمولا خودروهایی که اصطلاحا لوکس می باشند بیشتر مایل هستند که از کفی خودروبر یا خودروبر باکفی استفاده نمایند زیرا کمترین آسیبی نمی خواهند به خودرو وارد شده و یا خودرو اذیت شود.

3- مسافت حمل در یدک کش شمال تهران : مسافت حمل دیگر موردی است که بسیار اهمیت دارد در انتخاب نوع حامل خودرو زیرا برای مسافت های بسیار طولانی معمولا از خودروبر باکفی استفاده می شود تا یدک کش شمال تهران و یا سایر نقاط دیگر کشور.

4- هزینه حمل خودرو و امداد خودرو: هزینه یدک کش و خودروبر باکفی متفاوت است که می توانید در صورتی که نیاز به هرکدام پیدا کردید با تماس با امداد خودرو تهران هرچه سریعتر از قیمت و هزینه جابه جایی مطلع گردید.

5- قیمت خودرو: همانگونه که گفته شد عاملی که منجر به انتخاب هرکدام از این یدک کش و یا کفی می شود قیمت خودرو حمل شده است که ممکن است با توجه به اهمیت موضوع خودرو صفر و یا کارکرده انتخاب های متنفاوتی را داشته باشند.

6- نوع آسیب وارد شده به خودرو: گاهی ممکن است خودرو آسیبی جدی دیده باشد که نتواند حرکت کند در این حالت کفی خودروبر بسیار مناسب تر بوده و باید با کمک آن خودرو شما حمل شود تا آسیبی دیگر به خودرو وارد نشده و هزینه بیشتری روی دست راننده و صاحب ماشین نگذارد.

تفاوت ایمنی و سرعت جرثقیل یدک کش با جرثقیل خودروبر مکانیزه چیست؟

1- سرعت بالای خدمت رسانی خودروبر مکانیزه در مقایسه با سایر روش ها

2- پایداری در یدک کش های مکانیزه: کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر گرفتن نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد.

3- ایمنی جرثقیل خودروبر مکانیزه زیرا صاحبان خودرو های لوکس میتوانند با خیالی راحت اتومبیل خود را بصورت کاملا مطمئن و ضمانت شده است محلی به محل دیگر منتقل کند.

4- خودروبر مکانیزه امکان زاویه کفی حمل بار بر اساس وضعیت جاده و هم چنین نیاز راننده بصورت اتوماتیک و با استفاده از جک های هیدرولیکی را دارد.

امداد خودرو شبانه روزی تهرانی یکی از معتبرترین شرکت های امداد خودرو در شهر تهران می باشد، این مجموعه دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای سامان دهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است.هدف اصلی ما ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن برای شما عزیزان می باشد. جهت امدادرسانی می توانید با شماره ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.