پنچرگیری سیار

پنچرگیری سیار – ممکن است خودرو شما در جاده و یا در داخل خیابان پنچر شود و امکانات کافی برای تعویض چرخ نباشد مثلا یدک نباشد و یا وسیله ای برای باز کردن چرخ ها وجود نداشته باشد. شما می توانید جهت پنچرگیری سیار با امداد خودرو تهرانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در سریعترین زمان و با هزینه بسیار مناسب یاری گر شما باشند. شماره تماس امداد خودرو : ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱

شرایط لازم برای تعویض چرخ ها :

1- همواره در جای مناسب پارک کنید و علامت احتیاط را قبل از مکان پارک خودرو خود قرار دهید تا دیگر راننده ها متوجه حضور و خرابی خودرو شما شوند. به این نکته توجه نمایید که از توقف در زمین های نرم و تپه ها برای تعویض لاستیک خودرو خودداری کنید.

2- ترمز دستی را بکشید و خودرو را در حالت ایستا فیکس کنید تا در زمان تعویض چرخ ها خودرو حرکت نکند.

3- استفاده از مانع هایی مانند چوب یا سنگ جهت جلوگیری از حرکت خودرو در زیر و جلو چرخ های دیگر خودرو

4- آماده کردن لاستیک یدک و جک برای تعویض چرخ ها. توجه به این نکته بیار حائز اهمیت است که از سالم بودن جک مطمئن بوده و آنرا بصورت ایمن زیر خودرو قرار دهید

5- باز کردن پیچ های چرخ. در برخی خودرو ها ممکن است قاب بر روی چرخ ها قرار داده شده باشد که در این حالت ابتدا باید قاب را برداشته و مبادرت به باز کردن پیچ ها نمود.

6- قرار دادن جک و بالا بردن خودرو

7- درآوردن چرخ خودرو

8- قرار دادن چرخ زاپاس و بستن پیچ ها

پنچرگیری سیار

تا اینجا نحوه تعویض چرخ ها را بیان کردیم اما ما در امداد خودرو از روش های دیگری نیز برای پنچرگیری استفاده می کند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

پنچرگیری با نخ پنچرگیری :

این کار می تواند با توجه به اینکه نیاز است چرخ ها باز شود یا خیر راحت و یا زمان بر باشد. اگر پنچری در قسمتی باشد که لایه بیرونی لاستیک را شامل شود راحت تر بوده و بدون باز کردن چرخ ها قابل ترمیم است ولی اگر لایه داخلی باشد باید لاستیک را باز کردن و پنچرگیری را انجام داده و دوباره چرخ ها را ببندید.

پنچرگیری با اسپری پنچرگیری لاستیک

عموما شرکت های تولید کننده پنچرگیرهای اضطراری تایر موجود در بازارهای جهانی از گاز بوتان که گازی با قابلیت اشتعال و انفجار بالاست در محصولات خود استفاده می کنند، این در حالی است که کمپانی مذکور از گازی غیر قابل اشتعال در فرمولاسیون خود استفاده کرده و همین امر این شرکت را در نوآوری و کیفیت پیشتاز و دست نیافتنی نموده است.

اس‍پری پنچرگیری تایرحاوی مواد منحصر بفردی است که پس از اسپری شدن در تایر، سوراخ های ایجاد شده تا حداکثر به قطر 5 میلیمتر در تایر و تیوب را پر کرده و سپس از خود گازی خنثی و غیر قابل اشتعال آزاد می کند که موجب باد شدن تایر ظرف چند ثانیه می شود (قابل استفاده برای انواع تایرها، تیوب دار – بدون تیوب (تیوبلس) و برای انواع خودروها سواری سبک و موتورسیکلت).

پنچرگیری با مایع پنچرگیری لاستیک :

پنچرگیری لاستیک تیوبلس خودرو از این دسته می تواند باشد که در ادامه مزایای آن را بیان می کنیم:

مزایای مایع پنچرگیری لاستیک تیوبلس ماشین

1 – رفع دائمی پنچری لاستیک بدون نیاز به جدا کردن چرخ خودرو.
2 – بالا بردن عمر مفید لاستیک و تازه نگه داشتن آن است.
3 – قابلیت خنک کردن لاستیک توسط انتقال حرارت به میزان قابل توجه را دارد.
4 – قابلیت پنچرگیری سوراخ هایی بین قطر 3 میلیمتر تا 6 میلیمتر را دارد و این به نوع لاستیک هم بستگی دارد.
5 – حاوی ترکیبات ضد زنگ برای محافظت از رینگ و لاستیک است.

امداد خودرو شبانه روزی تهرانی یکی از معتبرترین شرکت های امداد خودرو در شهر تهران می باشد، این مجموعه دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای سامان دهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است.هدف اصلی ما ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن برای شما عزیزان می باشد. جهت امدادرسانی می توانید با شماره ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.

یک پاسخ

  1. از امدادرسانیشون واقعا ممنونم با تجربه و باانصاف هستند وقت شناسم هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.