مکانیک سیار امداد خودرو تهرانی

مکانیک سیار – خودرو از قطعات و سیستم های پیچیده و بسیار زیادی ساخته می شود که همکاری و اتصالات این قطعات است که باعث حرکت خودرو می شود. وجود کوچکترین ایراد در هریک از این قسمت ها می تواند خودرو شما را زمین گیر کند و دیگر کار نکند.

این ایرادات می تواند زمانی رخ دهد که شما در جاده هستید و یا حتی بصورتی باشد که امکان تکان دادن خودرو وجود نداشته باشد و حتی خودرو اصلا روشن نشود که بخواهد حرکت کند. در چنین زمانی امداد خودرو تهرانی می تواند با کادر مجرب و متخصص خود در محل خودرو شما را تعمیر کند و یا حتی در صورت لزوم با بکسل خودرو و یا یدک کش شما را به تعمیرگاه برساند. مکانیک سیار یکی دیگر از خدمات سیار امداد خودرو می باشد. فقط کافی است با شماره ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو تهرانی تمامی خدمات زیر را برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی ارائه می‌دهد:

تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی:

خودروی هیبریدی یا خودروی برقی که معروف به خوردو سبز نیز می باشد دوستدار طبیعت است. خودروهای هیبریدی دارای دو موتور بنزینی (یا دیزل)  و الکتریکی و باتری برای ذخیره الکتریسیته است که با همکاری و هماهنگی هوشمندانه ای کار می کنند، نتیجه این همکاری مصرف سوخت کمتر، سرعت و قدرت بیشتر را شاهد خواهیم بود.

تعمیر و تعویض کیسه‌های هوا و کمربندهای ایمنی:

در اکثر خودروهای ایربگ دار کمربند خودرو مانند ایربگ با دستور سنسور ضربه و فرکانس صادر شده کار می کند به این صورت که کمربند قفل می شود تا از شدت ضربه به سر و بدن جلوگیری نماید. ما در امداد خودرو تهرانی تعمیرات کمربند و ایربگ را بصورت حرفه ای با کمک متخصصان خود انجام می دهیم.

دیاگ و عیب یابی با دستگاه

خودرو شما ممکن است دچار ایرادات جزئی و یا اساسی باشد و یا تعمیر موتور خودرو شما دچار ایرادات فنی شود. متخصصان امداد خودرو با کمک دستگاه دیاگ می توانند ایرادات خودرو و موتور خودرو شما را پیدا کرده و در جهت رفع آنها برآیند.

عیب یابی و تعمیر کولر خودرو :

فن الکتریکی کولر را می‌توان روی کندانسور و یا روی رادیاتور نصب کرد. اگر فن کندانسور کولر خودرو جلوتر از رادیاتور ماشین نصب شده باشد، در این حالت فن به‌گونه‌ای نصب می‌شود که هوا را از بیرون مکیده و روی سطح کندانسور می‌‌دمد (وضعیت رانشی).

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.