تعمیر خودرو بنزینی

تعمیر خودرو بنزینی – خودرو های بنزینی می تواند ایرادات فنی در قسمت های مختلفی از آن اتفاق بیفتد از تعمیر موتور خودرو تا سیستم گیربکس و سیستم تعلیق که اجزای اساسی خودرو هستند تا تعمیر کمربند ایمنی و تعمیر کیسه هوا و مشکل در سیستم خنک کننده و … به هر حال امداد خودرو تهرانی با سرعت بالا و هزینه مناسب خدمت رسان شما عزیزان جهت رفع مشکلات فنی خودرو شما می باشد.

تعمیر موتور خودرو:

موتور خودرو باید همواره بصورت دوره ای سرویس و نگهداری شود تا دچار مشکل نشود. موتوری که بخاطر رسیدگی نشدن به آن و سرویس نشدنش نیازمند تعمیر یا تعویض شود، همواره هزینه ی بالایی روی دست راننده خواهد گذاشت. برای اینکه موتور خودروی شما همواره کارکرد خوبی داشته باشد و دچار مشکلات پرهزینه نشود و همچنین کارکرد نرم و روانی داشته باشد رعایت نکاتی که در زیر آورده شده است از واجبات است.

تعمیر کمربند ایمنی :

ایجاد خرابی در کمربند ایمنی می تواند علل مختلفی داشته باشد و نوع خرابی کمربند ایمنی در یک خودرو با خودرو دیگر متفاوت باشد. ما در ادامه در امداد خودرو تهرانی به بررسی علت بروز خرابی کمربند ایمنی و تعمیر کمربند ایمنی انواع خودرو ها می پردازیم.

تعمیر جلوبندی :

جلوبندی در خودرو قسمتی از خودرو است که در زیر و جلوی خودرو قراردارد. در واقع جلوبندی باعث ارتباط بین شاسی و اتاق خودرو می شود. سیستم تعلیق در کنار جلوبندی و همراه با همدیگر فعالیت های اصلی خودرو را شامل می شوند و مشکل در هریک از آنها باعث خرابی کامل خودرو و یا در مواردی باعث توقف کامل خودرو می شود.

تعمیر گیربکس :

گیربکس یکی از قسمت های بسیار مهم و استراتژیک برای یک وسیله نقلیه می باشد. اهمیت بالای گیربکس برای این است که هر موتور در درجه اول دارای دور موتور محدود است و بیشتر از آن نمی تواند کار کند. ثانیا هر خودرو دارای گشتاور تعیین شده ای است که موتور خودرو می تواند با حداکثر دور خود آن را تولید نماید. ما در امداد خودرو تهرانی زمانی که به مشکلی در این زمینه برخورد نماییم و خودرویی در جاده دچار ایراد در گیربکس شده باشد همان ابتدا این دو مورد را بررسی می کنیم تا خطایی در کار نباشد.

تعمیر و تعویض کیسه هوا :

ایربگ یا کیسه هوا یک وسیله حفاظتی نسبتا مدرن است که در لحظه تصادف خودرو سریعا مملو از گاز شده و به صورت یک بالون حجیم مقابل سر، صورت، زانو و سایر اعضای بدن سرنشین پدیدار می‌شود تا از برخورد قسمت‌های حساس بدن افراد حاضر در کابین خودرو به قطعات سخت اتومبیل نظیر داشبورد، غربیلک فرمان، ستون‌ها و سایر بخش‌های بدنه پیش‌گیری کند.

امداد خودرو تهرانی با پیشینه دراز مدت در تعمیر و تعویض کیسه های هوا انواع خودرو ها در خدمت رسانی به شما پیشقدم بوده و با هزینه مناسب و با کادری حرفه ای و مجرب مشکلات فنی شما را در تمام زمینه ها و مشکلات خودرو حل می نماید. فقط کافی است با ما در تماس باشید. شماره تماس: ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.