جرثقیل نیسانی

جرثقیل نیسانی در تهران – جرثقیل نیسان دکل دار یا جرثقیل نیسان دکل گردان نوع پیشرفته و کوچیک تر در انواع جرثقیل های موجود است. خوب است بدانید که نیسان جرثقیل جهت جابه جایی دستگاه های صنعتی و غیر صنعتی و انواع وسایل سنگین مناسب بوده و می تواند مشکلات شما را در خصوص جابه جایی وسایل سنگین شما رفع نماید.

 

اجاره جرثقیل نیسانی دار کرایه جرثقیل نیسانی دار در تهران وحومه را با بهترین خدمات ونازلترین قیمت را از امداد خودرو تهرانی بخواهید

تلفن تماس: ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱

حوزه کاری امداد خودرو در خصوص جرثقیل نیسانی :

  • جابه جای و حمل و نقل ایمن دستگاه های حساس با بهترین ابزار ها با سابقه ای بسیار زیاد در این امر
  • نازلترین قیمت‌‌ها را بری جابه جای دستگاه ها , چیلر‌ها , کانکسها , پالت ها و غیره را در نظر گرفته ایم
  • نیسان جرثقیل در تهران قابلیت همکاری حتی به صورت ساعتی روزانه هفتگی و بلند مدت را دارا می باشد
  • تیم تخصصی ما از مجرب ترین و زبده ترین پرسنل برای جابه‌جایی های خاص استفاده می کند

ما در امداد خودرو تهرانی با ارائه خدمات با بهترین کیفیت و با هزینه مناسب خدمت رسان شما مردم عزیز می باشیم. زمانی که خودرو شما دچار مشکل می شود برای جابه جایی خودرو حمل خودرو با یدک کش صورت می گیرد. امام زمانی هست که خودرو دچار سانحه ناگواری می شود در این حالت نیاز است که با کمک جرثقیل نیسانی خودرو را جابه جا کنید. امداد خودرو تهرانی با سابقه بالا در این حوزه خدمت رسان شما می باشد فقط کافی است با شماره ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو شبانه روزی تهرانی یکی از معتبرترین شرکت های امداد خودرو در شهر تهران می باشد، این مجموعه دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای سامان دهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است.هدف اصلی ما ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن برای شما عزیزان می باشد. جهت امدادرسانی می توانید با شماره ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.