امداد باطری

امداد باطری – گاهی ممکن است خودرو شما در جاده و یا در خیابان دچار مشکل شده و دیگر روشن نشود. حتی ممکن است پس از خوابیدن برای زمان طولانی خودرو روشن نشود و به اصطلاح باطری خودرو بخوابد. در این حالت شما نیاز پیدا خواهید کرد تا با امداد خودرو تماس گرفته و درخواست امداد رسانی داشته باشید تا بصورت باطری به باطری و یا حل مشکل باطری و دیگر ایرادات فنی خودرو مشکل خودرو شما را حل نمایند. امداد خودرو تهرانی با مجرب ترین نیروها و با پوشش سراسری در تهران و دیگر شهرها امدادرسان به شما عزیزان می باشد تنها کافی است با شماره ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.

وظیفه اصلی باطری ماشین چیست ؟

یکی از وظایف باطری خودرو تامین و انتقال نیرو به استارت و دستگاه ایجاد جرقه جهت روشن نمودن خودرو است و ایجاد ایراد در آن نیازمند امداد باطری است تا دوباره باطری احیا گردد.

وظیفه دیگر باطری کمک در تامین انرژی الکتریکی در زمانی که نیازهای الکتریکی بیش از مقدار تولید شده توسط دینام است می باشد تا خودرو را آماده حرکت نماید.

عوامل اصلی ضعیف شدن ناگهانی باطری :

  • عواملی که باعث دشارژ باطری خودرو می شود مثلا روشن گذاشتن چراغ زمانیکه ماشین خاموش است.
  • شل شدن تسمه دینام که باعث عدم شارژ توسط دینام می شود و در این حالت باطری حین روشن بودن موتور شارژ نمی شود و باطری ضعیف شده و نیاز به امداد باطری پیدا می کند.
  • شل شدن سر باطری ماشین یا سولفاته شدن سر باتری ها
امداد باطری

امداد خودرو تهرانی یکی از بهترین و بزرگترین امداد خودرو های تهران است که در حوزه امداد باطری و فروش باطری خودرو و یو پی اس و ارائه انواع باطری های خودرو های صنعتی و …سابقه طولانی ای دارد. امداد خودرو تهرانی بصورت شبانه روزی و در تمام ایام سال و حتی روزهای تعطیل رسمی نیز خدمت رسان شما می باشد.

امداد باطری در تست برق دزدی خودرو :

1- زمانی که خودرو در حالت ساکن است و دیگر با آن کاری ندارید آنرا خاموش کرده و کارهای زیر را در ادامه انجام دهید.

کلیه لامپها را خاموش نمایید.

بستن تمامی درب ها + صندوق عقب ماشین

2- یک عدد لامپ کوچک 5وات(W) از نوع چراغ رهنما تهیه کنید

3- کابل جریان مثبت باطری را از محل اتصال آن به باطری ماشین جدا کنید.

4- کابل جریان مثبت را با دست به بدنه لامپ چسبانده و ته سربی مانند لامپ را به قطب مثبت باطری (توجه: قطب مثبت) بزنید.

برای مدت خیلی کوتاهی (دو تا سه ثانیه) لامپ بصورت خیلی ضعیف روشن شده و سپس خاموش خواهد شد.

در نتیجه: خودرو در حالت ساکن برق دزدی ندارد.

اما اگر لامپ بصورت روشن باقی بماند یعنی خودرو برق دزدی دارد و در اولین فرصت به مکانیکی مراجعه تا برق دزدی ماشین را برطرف نماید.

امداد خودرو شبانه روزی تهرانی یکی از معتبرترین شرکت های امداد خودرو در شهر تهران می باشد، این مجموعه دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای سامان دهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است.هدف اصلی ما ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن برای شما عزیزان می باشد. جهت امدادرسانی می توانید با شماره ۰۹۳۵۱۱۶۵۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.